Cześć,

Nazywam się Magdalena Szewczuk i cieszę się, że trafiłeś do UCZELNI.

Dzielę się tu swoją wiedza i doświadczeniem zdobywanym przez lata działań biznesowych. Swoją działalność biznesową zaczynałam będąc  jeszcze w liceum, gdy postanowiłam, że chce być kobietą niezależną mentalnie i finansowo.

Praca stała się dla mnie pasją, dlatego od lat, konsekwentnie i z pełnym zaangażowaniem, buduję swój biznes.

Od 2007 roku moim biznesowym partnerem jest firma Betterware, która w swoim portfolio ma bardzo szeroką gamę produktów. Firma stworzyła również bardzo atrakcyjny plan kariery, który wykorzystałam w 100% – osiągnęłam najwyższy tytuł, stając się tym samym Diamentowym Dyrektorem Generalnym.

Przez te wszystkie lata uczestniczyłam sama w wielu kursach i szkoleniach, dlatego zdaję sobie sprawę, jak ważny jest sposób przekazywania swojej wiedzy.

W dobie Internetu mamy już niemal nieograniczoną możliwość komunikacji, także uczenia się i poszerzania swoich horyzontów. Dlatego postanowiłam stworzyć dla Ciebie tę platformę, byś mógł uczyć się z każdego zakątka ziemi, o dowolnej dla Ciebie porze i w wygodnym miejscu.

Będę zapraszać do współpracy ekspertów z różnych dziedzin, by to miejsce stało się dla Ciebie niezwykle wartościowe.

Kursy, które znajdziesz na stronie niosą ogromną wartość dla każdej osoby związanej z branżą MLM, a wkrótce także uniwersalną wiedzę, dla tych, co szukają skutecznych narzędzi i rozwiązań w promocji swojego biznesu oraz docieraniu do coraz szerszej rzeszy klientów.

Zdaje sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest wiedza i doświadczenie, dlatego chętnie dzielę się z Tobą tym, co sama sprawdziłam w praktyce.

Ustaw kurs na SUKCES i korzystaj na MAXA!

“Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki”

Canfield Jack

Magdalena Szewczuk

Magdalena Szewczuk – od 2002 ekspert w budowaniu sieci konsumenckich, praktyk Time Line Therapy, NLP i Trener biznesu. To kobieta, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jest w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty. Na co dzień chętnie dzieli się wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów. Nieobcy jest jej również temat psychologii w biznesie.W trakcie dotychczasowej kariery nauczyła się, że najlepsze efekty przynosi działanie z pasją. Dlatego na co dzień inspiruje i zachęca kobiety do spełniania marzeń – właśnie to daje jej najwięcej satysfakcji. Pomaga im budować pewność siebie, rozwijać kreatywność i realizować własny potencjał, a wszystko po to, by mogły żyć pełnią życia. Organizuje wydarzenia dla kobiet, buduje Klub kobiet przedsiębiorczych. Cały czas również szuka osób, którzy chcą od życia czegoś więcej. Szukają możliwości, są otwarci i gotowi podjąć zupełnie nowe działania.